“YAŞAR KEMAL VE BENİM ÇUKUROVA’M” KONULU RESİM YARIŞMASINDA ÖDÜL ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİN TAM LİSTESİ

ADI – SOYADI SINIFI OKULU
1 AZRA GÖKÇE GÜNEŞ 1/B ATABEY KOLEJİ
2 MELİS SULTAN LÖKOĞLU 4/C SALİH BAHÇELİ İLOKULU
3 MİHRİCAN ÇİFTÇİ 3/B RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
4 YİĞİT EFE ZORLU 3/F RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
5 RANA ORDU 2/A ATABEY KOLEJİ
6 ÇİĞDEM ALA 2/A YEDİ OCAK İLKOKULU
7 ELİF BERNA COŞKUN 3/E SALİH BAHÇELİ İLOKULU
8 ŞEVVAL REYHAN ÖZDEMİR 4/A YEDİ OCAK İLKOKULU
9 EYLÜL BEYHAN KANMAZ 3/A ATABEY KOLEJİ
10 ABDULLAH BALKIR 4/D RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
11 MEKSELİNA YAREN BALKIŞ 4/B DUMLUPINAR İLKOKULU
12 ELİF GÖZEL 4/D MAHMUT ALİ KİRMİT İLKOKULU

ADI – SOYADI SINIFI OKULU
1 EZGİ KAYA 7/A ATABEY KOLEJİ
2 GÜLLÜ SULTAN ÇULLU 7/B SUMBAŞ ORTAOKULU
3 ALİ SEYDİ YILDIRIM 8/B NAMIK KEMAL ORTAOKULU
4 ELİF ÇAKMAZ 6/A ATABEY KOLEJİ
5 ÇAVUŞ SERT 7/D ATABEY KOLEJİ
6 SELVİ KAYAOĞLU 6/A ATABEY KOLEJİ
7 SEDANUR BOZKURT 8/D MEHMET AKİF ORTAOKULU
8 İREMSU ÇELİK 6/D ATABEY KOLEJİ
9 ÖMER HURMAN 6/C NAMIK KEMAL ORTAOKULU
10 ZEYNEP DERYA TEKELİ 7/E NAMIK KEMAL ORTAOKULU
11 MERUF TORUN 8/E MEHMET AKİF ORTAOKULU
12 ENES DEMİRCİ 8/C MEHMET EMİNLER İMAM HATİP ORTAOKULU

ADI – SOYADI SINIFI OKULU
1 EMİN AHMET AVŞAR 1/H ÜLKÜ İLKOKULU
2 BELİNAY ÇETİN 1/A ÜLKÜ İLKOKULU
3 ELİF NUR ÖZASLAN 3/B RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
4 ZEHRA AĞAÇE 2/B ATABEY KOLEJİ
5 ALİ TEKİR 3/A YASEMİN TEKİN İLKOKULU
6 NİSANUR KAYA 2/B ÜLKÜ İLKOKULU
7 HANDE NİSAN ÖZGÜR 3/B ATABEY KOLEJİ
8 SEMA YOLCU 4/C MAHMUT ALİ KİRMİT İLKOKULU
9 ELİF DURU PİLGE 2/A RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
10 AYBÜKE ITİR 4/D CUMHURİYET İLKOKULU
11 HATİCE ARDA SEVDA 1/B ÜLKÜ İLKOKULU
12 EMİN SAÇIKARA 3/A FİGEN ALHAN İLKOKULU
13 ELİF BERİL KÖSE 1/E RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
14 ŞÜKRAN KOCA 4/A SALİH BAHÇELİ İLKOKULU
15 ZEYNEP SUDE BEBEK 3/E SALİH BAHÇELİ İLKOKULU
16 HİRANUR BARUTÇU 4/B ÜLKÜ İLKOKULU
17 HAKAN HAYATİ TANDOĞAN 2/F RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
18 MELEKNAZ TÜRKMENOĞLU 3/D YUNUS EMRE İLKOKULU
19 MELİKŞAH KAZGI 1/A DÜZİÇİ – KARACAÖREN İLKOKULU
20 BERİL GÜLEBENZER 4/E YEDİ OCAK İLKOKULU
21 FERHAT KORKMAZ 4/D YUNUS EMRE İLKOKULU
22 ELİF SUDE TELLİ 3/B ATABEY KOLEJİ
23 BEYZANUR AKTAŞ 3/F RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
24 NAZLI ERSOY 3/C RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
25 MURAT TAHA ALGÜL 1/E RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
26 ALİ TALHA AKGÜL 4/D RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
27 FATİH SELİM TÜRK 4/C KANUNU SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU
28 MERT ERDOĞAN 2/B ATABEY KOLEJİ
29 YAĞMUR GÜL KAZAN 4/C RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
30 AHMET İSLAMOĞLU 4/A YASEMİN TEKİN İLKOKULU
31 OSMAN EGE CANTEKİN 1/C OĞUZ APANOĞLU İLKOKULU
32 GÜLDANE BENGÜ KEPİR 3/B ATABEY KOLEJİ
33 EVİN KAYAOĞLU 4/D YUNUS EMRE İLKOKULU
34 İSRAGÜL BABAOĞLAN 4/F RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER İLKOKULU
35 MEHMET AKİF YILDIRIM 2/B CUMHURİYET İLKOKULU
36 GÖKÇE ARTUN 4/A SALİH BAHÇELİ İLKOKULU
37 FETHİYE ASLANKARAYİĞİT 2/A ÜLKÜ İLKOKULU
38 BEKİR ZENGİNEL 3/B ATABEY KOLEJİ
39 İLAYDA İREM AYTEN 3/A ATABEY KOLEJİ

ADI – SOYADI SINIFI OKULU
1 İSMAİL ENES BENEK 7.SINIF OSMANİYE BİLİM VE SANAT MERKEZİ
2 GÜLAY DURUSOY 5/C NAMIK KEMAL ORTAOKULU
3 BERAT DOYMAZ 5/A MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
4 HALİL İBRAHİM DÜNDAR 5/D MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
5 HATİCE KÜBRA SÖYLEMEZ 5/A MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
6 PINAR SÖYLEMEZ 8/C MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
7 HÜSNE SEMANUR ÖZEL 8/F CEBELİBEREKET ORTAOKULU
8 MEHMET PAK 6/A MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
9 ANIL KURT 7/A MUSTAFA ÖZDEN ORTAOKULU
10 MUHAMMED ALİ MUĞLU 7/F MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
11 BATUHAN DEMİR 5/H MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
12 ALPEREN TOPÇU 6/D MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
13 ŞEVVAL BERRE DEMİR 6/A MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
14 HÜSEYİN MERT AKTÜRK 5/H MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
15 ZEYNEP BAYRAM 6/D MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
16 MÜŞERREF ECE ABASIKELEŞ 5/İ ATATÜRK ORTAOKULU
17 SEDANUR ALMAZ 8/D MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
18 MELTEM ÇİFTÇİ 8/E MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
19 DİLŞAH K. N0:67 8/E MUSTAFA ÖZDEN ORTAOKULU
20 BEYTUL CAN BOZKIR 8/E MUSTAFA ÖZDEN ORTAOKULU
21 CEREN SEVGİ AKSÜT 6/A NAMIK KEMAL ORTAOKULU
22 EMİNE NUR DEMİRCİ 5/C DÜZİÇİ – BOYALI ORTAOKULU
23 ALEYNA ALPER 8/A NAMIK KEMAL ORTAOKULU
24 NİLSU HÜSNE GÜNGÖR 5/G NAMIK KEMAL ORTAOKULU
25 ZEYNEP MELİSA YORULMAZ 5/B NAMIK KEMAL ORTAOKULU
26 İLAYDA BARDAK 8/E ATATÜRK ORTAOKULU
27 EMİNE KARSLIOĞLU 8/A SUMBAŞ ORTAOKULU
28 DERYA KARAYILAN 5/B MUSTAFA ÖZDEN ORTAOKULU
29 GİZEM KÜLÇÜR 7/A SAİMBEY ORTAOKULU
30 ÖZLEM ÇAKAR 8/H MUSTAFA ÖZDEN ORTAOKULU
31 BÜŞRA PINAR GÖÇER 5/A MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
32 ZELİHA GÜRBÜZ 8/E MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
33 YASİN ÇİÇEK 8/F MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU
34 CİHAT YILDIRIM 7/E YASEMİN TEKİN ORTAOKULU
35 AVNİ YILMAZ 5/A ŞEHİT MEHMET ALİ SARAK ORTAOKULU
36 NURCAN SARI 5/F MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
37 MERYEM NUR DİNÇEL 8/D RUHİ ÖZDEN, YÜKSEL ÖZDEN KARDEŞLER ORTAOKULU

“Sarp kayadan geçen yola merhaba…”

hr